Menu
Alışveriş Sepetiniz

#Hidrolik & Pnömatik Ürünler

Türkiye'nin her noktasına Gönderim ÜCRETSİZ KARGO ile şimdi ilk siparişi oluşturun!

24 v ac pnomatik bobin

24V AC gerilimli hidrolik bobinler, piyasada çok fazla bulunmaz ve özel enerji gerilimi altında çalışması için dizayn edilmişlerdir, Bu noktada tercih yapılırken bobin üzerinde bulunan gerilim değerleri yada makinede bulunan çalışma değerleri göz önünde bulundurulmalıdır. Alternatif Akım (AC) ve Doğru Akım (DC) olarak birbirinden ayrılmaktadırlar. Bobin üzerinde yazan 24V değerinin yanı sıra gerilim türü de dikkate alınmalıdır.

Sitemizde satışta olan hidrolik bobin 'lerin uyumlu olduğu markalar ise şöyledir ; Argo Hytos, Aron, Atos, Badestmost, Bucher, Camozzi, Comatrol, Duplomatic, Eaton, Fanin, Flucom, Hawe, Hydac, Hydraforce, Hydrocontrol, Lueni Nem, Olsberg, OMFB, Parker, Plugs, Poclain, Rexroth, Sauer Danfoss, Tecnord, Univer, Vickers, coil worlds, amisco, Festo, MRT, Parker, Norgren, Hystar, Tork, Wolvoil, pvd, gevax, Asca, Fer-ro, Dexter, Bosch ve diğer bobin markaları ile uyumlu çalışmaktadır.

24V AC pnömatik  Bobin, metal gövdeli yada plastik olarak 2 ana model üzerine geliştirilmiştir kullanım alanlarına göre farklı tercihler yapılabilmektedir. Hidrolik bobinlerde diğer pnömatik bobinlere göre daha fazla soket ve bağlantı tipi bulunmaktadır bu bağlantı tipleri; Pimli, AMP Tipi, DEUTSCH, DIN43650 ve Kablolu modeller olarak 5 farklı modele ayrılır. Sitemizden sipariş vereceğiniz 24V AC bobin modelinde dikkat etmeniz gereken detaylar ise bobin iç çapı, metal / plastik yapısı, boy ölçülerine göre ayırt etmeniz gerekmektedir, sitemiz üzerinden hidrolik bobinler kısmına tıklayarak bağlantı türüne göre arama yaptırabilir ihtiyacınız olan ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. 

24V AC hidrolik bobin 'ler fabrikalar, atölyeler, iş makineleri, ve bazı makinelerde  kullanıma uygun olarak geliştirilmişlerdir, alacağınız bobin %100 uyumlu olup tüm valf ve ventiller ile sorunsuz çalışabilmektedir. Ağır ve uzun süreli yük ve basınç altında sorunsuzca görevini yapan bobinlerimizi şimdi deeneyerek paradan ve zamandan tasarruf yapın.


Marka: Coil WORLD Ürün Model ID: MRT4402 24VAC DIN 43650
Coilworld MRT 4402 DIN 43650 Soketli 24V Hidrolik Valf Bobini, MRT 4402 24V AC Hidrolik Makine Yağ Valf, Ventil Piston Bobini Hızlı tepkime süresi, sürekli ve ağır şartlarda çalışma özelliği ile ısıya dayanıklı özel tasarım bobin yapısıyla uzun kullanım ömrü sunar, Maliyet giderlerini..
135,16TL
Vergiler Hariç:135,16TL
Marka: Coil WORLD Ürün Model ID: MRT4402-1 24VAC DIN 43650
Coilworld MRT 4402 DIN 43650 Soketli 24V Hidrolik Valf Bobini, MRT 4402 220V AC Hidrolik Makine Yağ Valf, Ventil Piston Bobini Hızlı tepkime süresi, sürekli ve ağır şartlarda çalışma özelliği ile ısıya dayanıklı özel tasarım bobin yapısıyla uzun kullanım ömrü sunar, Maliyet giderlerin..
135,16TL
Vergiler Hariç:135,16TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)