Menu
Alışveriş Sepetiniz

Hemen Destek Al 0 530 313 33 42 

MHY2 Serisi 180 Derece Acısal Tutucu

Pnömatik Tutucu, Kol, Piston, Silindir veya Rotary mi arıyorsun? Aradığın Pnömatik Maske imalat Makinesi yedek parçaları, İlaç üretim tesisi makine yedek parçaları, Gıda üretim ve işleme tesisleri pnömatik yedek parçaları, Plastik malzeme üretim ve işleme Makinesi yedek parçaları, CRB2BW20 CXSM MHC2 20D MHX HLH MHZ16-D MSQB10A mhy


Hidrolik Pnömatik Market 'te satışa sunulan ürünler Hızlı tepkime süresi, uzun ve sürekli seri çalışma aralıkları ile istenilen süre boyunca sorunsuz hareket kabiliyeti, Pnömatik sistemli makinelerde tercih edilen bu Rotary SilindirÇift Piston Silindirler, Açılı Tutucular, Paralel tutucular, Kızaklı Pistonlar, Açılı Rotary Silindirler 0 - 360 Derece dönme kabiliyeti ve daha fazla teknik özellikleri ile Universal olup tüm bağlantı ekipmanları ile %100 uyumlu olarak sisteme entegre edilebilir. Genellikle Seri imalat Makineleri için tasarlanmıştır. Örnğ; Maske imalatı, İlaç Sanayi, Gıda Sanayi, Plastik Sanayi, Seri Üretim Tesisleri, Kutu İmalatı, Tekstil Ürünleri, Kağıt Ürünler, Bardak İmalatı vb gibi yüksek hassasiyet ve sorunsuz çalışma öngörülen tüm sistemlerde kullanılmaktadır.

Pnömatik Tutucu, maske imalat makinesi yedek parça, pnömatik silindir, pnömatik tutucu, tutucu kol, rotary silindir, pnömatik çevirici, pnömatik döndürücü, CRB2BW20, CXSM, MHC2 20D, MHX, HLH, MHZ16-D, MSQB10A 

Bu Kategoride bulunan ürünler, özenle seçilmiş olup en az arıza ve uzun ömürlü olmaları ile satışa açılmıştır, Hidrolik Pnömatik market olarak daima sorunsuzluk uzun ömürlülük ve minimum arıza prensipleri ile, Açılı Tutucu, Pnömatik Silindir, Çapraz Tutucu, Rotary Silindir, Açılı Çevirici, Kızaklı Pistonlar gibi aradığınız yüzlerce ürün modelini online mağazamızda bulabilirsiniz.
Marka: Coil WORLD Ürün Model ID: MHY2-10D - Paralel Tutucu
MHY2-10D 180 Derece Açısal Tutucu Kol Hızlı tepkime süresi, uzun çalışma aralıkları ile istenilen süre boyunca açılı olarak hareket kabiliyeti, Pnömatik sistemli makinelerde tercih edilen bu Paralel Tutucu Kol Universal olup tüm bağlantı ekipmanları ile %100 uyumlu olarak sisteme entegre edileb..
3.840,00TL
Marka: Coil WORLD Ürün Model ID: MHY2-16D - Paralel Tutucu
MHY2-16D 180 Derece Açısal Tutucu Kol Hızlı tepkime süresi, uzun çalışma aralıkları ile istenilen süre boyunca açılı olarak hareket kabiliyeti, Pnömatik sistemli makinelerde tercih edilen bu Paralel Tutucu Kol Universal olup tüm bağlantı ekipmanları ile %100 uyumlu olarak sisteme entegre edileb..
3.960,00TL
Marka: Coil WORLD Ürün Model ID: MHY2-20D - Paralel Tutucu
MHY2-20D 180 Derece Açısal Tutucu Kol Hızlı tepkime süresi, uzun çalışma aralıkları ile istenilen süre boyunca açılı olarak hareket kabiliyeti, Pnömatik sistemli makinelerde tercih edilen bu Paralel Tutucu Kol Universal olup tüm bağlantı ekipmanları ile %100 uyumlu olarak sisteme entegre edileb..
4.140,00TL
Marka: Coil WORLD Ürün Model ID: MHY2-25D - Paralel Tutucu
MHY2-25D 180 Derece Açısal Tutucu Kol Hızlı tepkime süresi, uzun çalışma aralıkları ile istenilen süre boyunca açılı olarak hareket kabiliyeti, Pnömatik sistemli makinelerde tercih edilen bu Paralel Tutucu Kol Universal olup tüm bağlantı ekipmanları ile %100 uyumlu olarak sisteme entegre edileb..
4.284,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)