Menu
Alışveriş Sepetiniz

#Hidrolik & Pnömatik Ürünler

Türkiye'nin her noktasına Gönderim ÜCRETSİZ KARGO ile şimdi ilk siparişi oluşturun!

Hidrolik Bobin

Hidrolik Bobin Modelleri ve Kullanım alanları

Hidrolik Bobin modelleri bir çok hidrolik sistemde hareketi uzaktan tetikleyen en önemli parçalardan biridir, Hidrolik bobin modelleri voltajlaranına göre 12V DC, 24V DC, 24V AC ,110V AC, 220V AC  olmak üzere 5 ana voltaj sınıfında üretilmektedir, bu farklı voltaj seçenekleri ise iş makineleri ve üretim tesislerindeki, fabrika ve atölyelerdeki enerji kullanım gücüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Hidrolik bobinlerin genellikle kullanıldığı yerleri ise Genellikle,  plastik enjeksiyon makinaları, presler , ağır makinalar, hidrolik asansörler, robotlar, kızaklı besleme üniteleri, köprü kumanda sistemleri, barajlar, madencilik endüstrisi, ekskavatörler,iş makinaları, mobil vinçler, kapı sistemleri, tarımsal makinalar, uçaklar ve gemiler, uçuş simulatörleri, mekanik kaldırma sistemleri, basınç test ekipmanları, yükleme deneyleri gibi... bir çok sabit ve mobil makineler üzerinde kullanılmaktadır.

Hidrolik Makine Bobinleri ve İş Makinesi Bobin fiyatları

Hidrolik bobinler üretildikleri özelliklere ve boyutlarına göre farklı fiyatlara ulaşabiliyorlar, bağlantı tiplerine göre de değişiklik gösteren hidrolik bobin modelleri 5 farklı üretim ve bağlantı soketlerine göre üretilmektedir bunlar ise AMP tipi DIN43650, DEUTSCH, Pimli ve kablolu modellerdir. Fiyatlar dolar fiyatları ve kurları üzerinden hesaplanmakta olup ortalama 10$ ile 120$ arasında değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatlamada üretilen bobinlerin boyutları da önemli ölçüde etkin rol almaktadır.

Bobin Markaları ve %100 Uyumlu bobinler; Sitemizde satışa suluna bobinler burada belirtilen markalar ile uyumludur; Argo Hytos, Aron, Atos, Badestmost, Bucher, Camozzi, Comatrol, Duplomatic, Eaton, Fanin, Flucom, Hawe, Hydac, Hydraforce, Hydrocontrol, Lueni Nem, Olsberg, OMFB, Parker, Plugs, Poclain, Rexroth, Sauer Danfoss, Tecnord, Univer, Vickers, coil worlds, amisco, Festo, MRT, Parker, Norgren, Hystar, Tork, Wolvoil, pvd, gevax, Asca, Fer-ro, Dexter, Bosch

12V 24V İş Makinesi Bobinleri

İş makineleri için aradığınız tüm iş makinesi bobin modellerini hidrolik pnömatik market üzerinden ulaşabilirsiniz, ekskavatör bobini, kepçe bobini, csb bobini, mobil vinç bobini, forklift bobini, damper bobini, iş makinesi bobini, 12V DC bobin ve 24V DC bobin seçeneklerine göre tüm mobil iş makinelerinin bobinlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Hangi İş Makinelerinin Bobinlerini bulabilirim ? Alpin, Asimato, Atlas, Bobcat, Case, Caterpiiar, Chery, Çukurova, Daemo, Daewoo, Doosan, Eder, Fiat, Hitachi, Furukawa, Hidromek, Hitachi, Htundai, JCB, Kobelco, Komatsu, Kubota, Liebherr, Liugong, Mastaş, Mecalac, MST, Newholland, Samsung, Sany, Sennebogen, Sumitomo, Takeuchi, Volvo, Wacker Neuson, XCMG, Yanmar ve Diğer ağır hizmet ve mobil iş makineleri ile %100 uyumlu olarak bobin çap voltaj ve boyutlarına göre sitemizden temin edebilirsiniz.