Menu
Alışveriş Sepetiniz

#Hidrolik & Pnömatik Ürünler

Türkiye'nin her noktasına Gönderim ÜCRETSİZ KARGO ile şimdi ilk siparişi oluşturun!

Ultrasonic Kaynak Makinesi

Ultrasonik Maske ipi yapıştırma ve kaynak makinesi. Çelik başlı kaynak makinesi, Bu kategorideki makineler ile endüstriyel birleştirme ( kaynak ve yapıştırma) işlemleri seri hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirilmektedir. Tüm pnömatik sistemlere kolay entegre edilebilmesi tercih edilmelerine imkan sağlamaktadır. Günümüzde popüler olarak tek kullanımlık cerrahi maske imalatında tercih edilen çelik başlı ayarlanabilir frekanslı teknolojileri ile plastik, naylon, PP, ABS, Kağıt karton bardak ve diğer meteryalleri birbirine ek bir kimyasal ve malzeme kullanmadan yapıştırabilmektedir. Günümüzde 3 Katlı cerrahi maskelerin kenarları ve iplerinin birleştirilmesi için daha çok tercih edilmektedir. Bir çok sanayi ve seri üretim hattında aktif olarak pnömatik sistemler ile kolayca entegre edilebilmektedir 220V gerilim ve ortalama 2000W lık güçleri ile farklı frekans aralıklarında ayarlanabilirler. 10Khz, 15Khz, 20Khz, 30Khz, 40Khz gibi frekans aralıkları ile kullanılabilmektedir.

Kolay kullanımlı manuel ayarlamalı ve dijital ultrasonik kaynak makineleri birbirinden farklı yapıları ile tüm ihtiyaçlara çözüm üretebilmektedir. Murat Hidrolik Pnömatik olarak en iyi kullanışlı ve düşük maliyetli ürünleri kredi kartına 12 taksite varan ödeme imkanları ve kargo bedava kampanyası ile adresinize kadar ulaştırıyor. 

Ultrasonic Yüz Maskesi Kaynak Makinesi Hızlı tepkime süresi, uzun çalışma aralıkları ile istenilen süre boyunca seri yada ayarlı olarak çalışma kabiliyeti, Universal olup tüm bağlantı ekipmanları ile %100 uyumlu olarak sisteme entegre edilebilir. Genellikle Seri imalat Makineleri için tasarlanmıştır. Örnğ; Maske imalatı, Kutu İmalatı, Bardak İmalatı vb gibi yüksek hassasiyet ve sorunsuz çalışma öngörülen tüm sistemlerde kullanılmaktadır.

Marka: Coil WORLD Ürün Model ID: OPT AM-10 MAKAS
OPT AM10 Maske İpi Kesme Makası - Maske İmalat Makinesi Hızlı tepkime süresi, sürekli ve hızlı şartlarda çalışma özelliği ile uzun kullanım ömrü sunar, Maliyet ve çalışma giderlerinizi düşürerek avantajlı kullanım sunar.  Fabrika, Atölye, Mobil Makineler, Seri imalat makineleri Endüstriyel Maki..
980,00TL
Vergiler Hariç:980,00TL
Marka: Coil WORLD Ürün Model ID: Ultrasonic Kaynak Makinesi Mavi Ekran
Ultrasonic Yüz Maskesi Kaynak Makinesi Hızlı tepkime süresi, uzun çalışma aralıkları ile istenilen süre boyunca seri yada ayarlı olarak çalışma kabiliyeti, Universal olup tüm bağlantı ekipmanları ile %100 uyumlu olarak sisteme entegre edilebilir. Genellikle Seri imalat Makineleri için tasarlanm..
14.000,00TL
Vergiler Hariç:14.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)