Menu
Alışveriş Sepetiniz

#Hidrolik & Pnömatik Ürünler

Türkiye'nin her noktasına Gönderim ÜCRETSİZ KARGO ile şimdi ilk siparişi oluşturun!

BOBİN 24V RAC

24V RAC Hidrolik Bobin modellerine bağlantı tipi ve çap ölçülerine göre bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Farklı iç çaplarda üretilen hidrolik bobin modelleri aynı zamanda bağlantı tiplerine görede birbirinden ayrılmaktadır. 24V RAC hidrolik bobin bağlantı soket tiplerini ise; DEUTSCH, Pimli, Kablolu, DIN43650 ve AMP Tipi olarak 5 e ayırabiliriz bu bağlantı tiplerinin yanı sıra bobin seçiminde diğer önemli olan faktör ise valfin takıldığı noktanın çapıdır, uyumlu çap ve ebatlarda tercih edilen bobinler genellikle sorunsuz ve uzun ömürlü olarak çalışmaktadır. Bobinlerimiz testleri yapılarak gönderilmektedir,  Ağır hizmet ve sürekli çalışma koşullarına uygun olarak tasarlanmış bu bobinler ısıya dayanıklılığı yüksek yük altında çalışma başarılarıyla tercih edilmektedirler. 

24V RAC hidrolik valf bobinleri, plastik enjeksiyon makineleri, presler, ağır hizmet makineleri, ürütem hatları ve birçok makinede kullanılabilmektedir, bu bobinin özelliği ise 24V olması 24VRAC Hidrolik Bobin makineler genellikle yurt dışında tasarlanarak Amerikan şartlarına göre dizayn edilmişlerdir.

Hidrolik Pnömatik Market web sitemizde satılan 12V RAC hidrolik bobinlerin uyumlu olduğu markalar ise şöyle : Argo Hytos, Aron, Atos, Badestmost, Bucher, Camozzi, Comatrol, Duplomatic, Eaton, Fanin, Flucom, Hawe, Hydac, Hydraforce, Hydrocontrol, Lueni Nem, Olsberg, OMFB, Parker, Plugs, Poclain, Rexroth, Sauer Danfoss, Tecnord, Univer, Vickers, coil worlds, amisco, Festo, MRT, Parker, Norgren, Hystar, Tork, Wolvoil, pvd, gevax, Asca, Fer-ro, Dexter, Bosch ve diğer bobin markaları ile uyumlu çalışmaktadır önemli  olan voltaj, gerilim türü, iç çap ve boy ebatlarıdır.


Bu kategoride ürün bulunamadı.